10.08.2020

Noslēdzies 2020.gada Latvijas Republikas senioru čempionāts

Apskatīt foto galeriju: Latvijas Republikas senioru čempionāts 09.08.2020 - apbalvošana
Noslēdzies 2020.gada Latvijas Republikas senioru čempionāts

9.augustā Tenisa centrā "Lielupe" noslēdzās Latvijas Republikas pieaugušo čempionāts.

4 dienas, 136 spēles un vairāk kā 100 spēlētāji no visas Latvijas un 15 dažādiem tenisa klubiem cīnījās, lai iegūtu čempionu titulu sekojošās vecuma grupās: 35+, 40+, 45+,50+, 55+., 60+, 65+ un 70+. Čempionātā sacentās vīriešu un sieviešu vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs.

Vienspēļu finālu rezultāti

 35+ VĪRIEŠI        I.RAHĻINS - D.SEĻUTO 6-3 3-6 [10-7]

 40+ VĪRIEŠI       ANDRIS KRŪMIŅŠ - ANDREJS KRŪMIŅŠ 6-0 6-3

 45+ VĪRIEŠI       K.KULBERGS - A.LINKEVIČS 6-2 6-2

 50+ VĪRIEŠI       M.DZELDE - M.DZELME 7-5 5-7 [10-5]

 55+ VĪRIEŠI       A.BROKS - A.ĒRGLIS 6-2 6-4

 60+ VĪRIEŠI       A.GAUSIS - D.STIRNA 6-2 6-7(2) [10-0]

 70+ VĪRIEŠI       E.KONSTANTINOVIČS - P.PAVLOVS 6-3 6-1

 35+ SIEVIETES       A.MERTENA - V.KIRILOVSKA 6-2 7-6(3)

 40+ SIEVIETES       I.JURISONE - J.LINKEVIČA 6-4 6-4

 45+ SIEVIETES       I.VUTKEVIČA - E.SULAINE 6-0 6-1

 55+ SIEVIETES       B.GRINBERGA - I.RĒBOKA 6-0 6-1

Dubultspēļu finālu rezultāti:

35+ SIEVIETES       Katrīna  Gintere-Ekimane / Agnese Mertena - Evita Sondore / Kristīne Strazda 6-1 6-1

35+ VĪRIEŠI             Marcis Garuts / Vadims Sokolovs - Daņila Seļuto / Igors Rahļins 6-3 6-2

35+ JAUKTĀS         Jūlija Linkeviča / Igors Rahļins - Anastasija Linkeviča / Daņila Seļuto xxx xxx

40+ SIEVIETES        Inga Vutkeviča / Evita Sulaine - Anastasija Linkeviča / Jūlija Linkeviča 6-3 6-4

40+ VĪRIEŠI             Andris Krūmiņš / Gunars Mihailovs – Aivars Linkevičs / Gatis Pavārs xxx xxx

40+ JAUKTĀS         Agnese Krūmiņliepa / Alvis Tabors -  Evita Sulaine / Egils Valeinis 6-3 6-2

45+ VĪRIEŠI             Andris Krūmiņš / Gunars Mihailovs – Aivars Linkevičs / Gatis Pavārs xxx xxx

55+ VĪRIEŠI             Ansis Regža / Aivars Purmalis – Armands Broks / Andris Upmiņš 1-6 6-2 [10-8]

55+ JAUKTĀS         Biruta Grinberga / Normunds Grīnbergs– Svetlana Gause / Aivars Gausis 6-1 6-3

60+ VĪRIEŠI             Juris Savickis / Zigmārs Priede – Vladimirs Deržickis / Valentīns Ļubarskis 3-6 7-5 [10-5]

65+ VĪRIEŠI             Atis Sausnitis / Edgars Konstantinovičs– Vladimirs Šļahtins / Vladimir Rakitin 6-3 6-3

70+ VĪRIEŠI            Pēteris  Augustovs / Andrejs Cebers– Jānis Dinevičs / Pāvels Pavlovs 6-4 6-4

 

Apsveicam uzvarētajus un pateicamies visiem dalībniekiem un atbalstītājiem par šīm piepildītajām četrām dienām!

Veiksmi un izturību arī turpmāk!

 

Kategorija: Ziņas
Dalīties: