15.09.2020

Noslēdzies ITF Riga Open-Inspired by tennis turnīrs U18 vecuma grupā

Apskatīt foto galeriju: ITF U18 Riga Open-Inspired by tennis 2020
Noslēdzies ITF Riga Open-Inspired by tennis turnīrs U18  vecuma grupā

Šogad ir jau 23 gads, kopš tiek organizētas sacensības "Riga open-Inspired by tennis". 2020.gadā sacensības tika rīkotas stingros Covid 19 pandēmijas ierobežojošos apstākļos, kuras dēļ tika atceltas visas "Riga Open - Inspired by tennis" Tennis Europe sacensības(U12, U 14 un U 14), kā arī U 18 vecuma grupa tika pārcelta no augusta uz septembri.

Šogad sacensībās piedalījās  tieši simts spēlētāji no 10 valstīm, Latviju pārstāvēja 41 spēlētājs. Uzvaras laurus plūca Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas un Krievijas spēlētāji.

Sacensību direktors Osvalds Sausverds: “Šogad bija izaicinājums rīkot sacensības Covid 19 pandēmijas apstākļos. Stingri ievērojām noteiktos drošības ierobežojumus un sekojām tam, lai to ievēro gan dalībnieki, gan viņu pavadošās personas. Spēlētāju bija daudz, arī no sarkanā sarakstā iekļautajām valstīm, kuriem bija jāuzrāda negatīvs Covid 19 tests, veikts pie mums un arī savā valstī. Diemžēl laika apstākļi mūs nelutināja, taču pateicoties komandas profesionālajai un ātrajai darbībai, laukumi tika sagatavoti un sacensības beidzās noteiktajā laikā. Paldies visai komandai un tiesnešiem par ieguldīto darbu. Tiksimies nākošgad, cerams labākos apstākļos!

U 18 jaunietēm vienspēlēs finālā, apspēlējot Sabīni Rutlauku no Latvijas, uzvarēja  lietuviete Klaudija Bubelyte, U 18 jauniešiem notika sīva trīs setu cīņa starp  Mark Lajal(Igaunija) un Pijus Vaitekunas(Lietuva), kā rezultātā spēcīgākais bija Igaunijas pārstāvis.

Dubultspēlēs jaunietēm  uzvarēja Latvijas-Lietuvas duets   Klaudija Bubelyte/  Sabīne Rutlauka, apspēlējot Latvijas-Krievijas duetu  Valeriju Maiju Karginu/Avlevtinu Ibragimovu. Dubultspēlēs jauniešiem Igaunijas duets Mark Lajal/Marten Murrand uzvareja Igaunijas-Ukrainas duetu Oliver Ojakaar/Volodymyr Iakubenko. 

Kategorija: Ziņas
Dalīties: