16.08.2021

Noslēdzies Latvijas Republikas jauniešu čempionāts

Apskatīt foto galeriju: Latvijas Republikas jauniešu čempionāts 13.08.2021.
Noslēdzies Latvijas Republikas jauniešu čempionāts

 

No 2021.gada 8.līdz 13.augustam “Tenisa centa Lielupe” atklātajos tenisa kortos norisinājās ikgadējais Latvijas Republikas jauniešu čempionāts tenisā, pulcējot gandrīz divus simtus dalībnieku. Jaunieši U12, U14, U16 un U18 vecuma grupās sacentās vienspēlēs un dubultspēlēs.

Laikapstākļi šogad nelutināja un sagādāja izaicinājumu gan organizatoriem, gan dalībniekiem  gandrīz katru dienu, kā rezultātā čempionāts noslēdzās dienu velāk – sestdienā, 14.augsutā ar pēdējām dubultspēlēm. Pēc čempionāta daudzi no dalībniekiem turpina savas sportistu gaitas jau startējot šonedēļ notiekošajos starptautiskajos tenisa turnīros tepat Latvijā.

Paldies visiem dalībniekiem par pacietību, izturību un cīņas sparu! Paldies visiem atbalstītājiem par sarūpētajām balvām, paldies darbiniekiem un tiesnešu komandai par čempionāta veiksmīgu norises organizēšanu!

2021.gada Latvijas Republikas jauniešu čempionāta rezultāti:

Vecuma grupa

Vienspēles

Dubultspēles

U 12 zēni

1.Ēriks Valeinis(Mārupes TS)

2. Ralfs Upenieks

3. Martins Mašals (Tennis Pro Academy)

1. Ēriks Valeinis/Ralfs Upenieks

2. Jegors Haritonovs/ Iļja Maļejevs

3.Martins Mašals/Tomass Dālderis

U 12 meitenes

1. Anna Azarova(Liepājas Tss)

2. Elizabete Marta Hamitova(Liepājas Tss)

3. Keisija Bērziņa (Tennis Pro Academy)

1.Anna Azarova/Keisija Bērziņa

2. Elizabete Marta Hamitova/ Matvejeva

3.Monta Visočanska/Melānija Lielgalve

U 14 zēni

1.Daņila Folkheims(Tennis Pro Academy)

2. Armands Aire(ACB/VL tenisa skola)

3. Rihards Neimanis (Mārupes TS)

1. Rihards Neimanis/Armands Aire

2. Ričards Dzirkals/Dāvids Mežals

3.  Bogdans Kozlovs/Kirils Sokolovs

U 14 meitenes

1. Odeta Panasa(Tennis Pro Academy)

2.Marija Lauva(Liepājas Tss)

3. Adelina Lačinova( TSS Open)

1. Odeta Panasa/Marija Lauva

2. jana Deņisenko/Daniela Dārta Feldmane

3. Adelina Lačinova/ Kamilla Černousova

U 16 zēni

1. Maksims Kazancevs(JUTen- Tenisa skola)

2. Artūrs Žagars(Tennis Pro Academy)

3. Dāvids Stabrovskis(Tennis Pro Academy)

1.Aleksandrs Sotikovs/Artjoms Afanasjevs

2. Daņila Folkheims/Dāvids Stabrovskis

3.Artūrs Žagars/Maksims Kazancevs

U 16 meitenes

1. Poļina Koroļova (JUTen- Tenisa skola)

2.Jana Deņisenko( D.Pavlova tenisa skola)

3. Laura Ozola( Zauers TK)

1.Poļina Koroļova/Laura Ozola

2.Jasmīne Lūse/Elizabete Lekse

3. Agnese Laugale/Daniela Krušatina

U 18 zēni

1. Daniels Tens(ACB/VL tenisa skola)

2.Reinis Kupfers(ACB/VL tenisa skola)

3.Artjoms Afanasjevs(Orange Tennis Group)

1. Reinis Kupfers/Dāvis Rolis

2. Stefans Audriņš/ Krišjānis Šulcs

3. Kristaps Tauriņš/Kārlis Vēberis

U 18 meitenes

1. Beatrise Zeltiņa

2. Nikola Nikolajeva (JUTen- Tenisa skola)

3.Elizabete Kļavinska ( Mārupes TS)

1. Elizabete Kļavinska/Beatrise Zeltiņa

2. Dārta Vorslava/Laura Plīkša

3. Sindija Manovska/ Nikola Nikolajeva

 

Kategorija: Ziņas
Dalīties: