17.08.2021

Noslēdzies ratiņtenisa turnīrs Vilnius open 2021

Noslēdzies ratiņtenisa turnīrs Vilnius open 2021

 

Pagājušajā nedēļā noslēdzās ITF Futures sērijas ratiņtenisa turnīrs Vilnius Open 2021, kurā piedalījās arī Latvijas ratiņtenisa spēlētāji. Turnīrā piedalījās 6 vīrieši un 3 sievietes no Latvijas. 

Vīrieši:
Ervīns Kapa
Maksims Voroņeckis
Dāniels Nikiforovs
Daņila Čebotars
Fricis Gustavs Alliks
Tomass Jēkabsons

Sievietes:
Žanete Vasaraudze Gailīte
Diāna Ņikiforova
Diāna Kraukle

Diemžēl, sieviešu turnīra jau pirmajā kārtā tikās abas Latvijas labākās ratiņtenisa izlases spēlētājas - Latvijas pirmā rakete Žanete Vasaraudze- Gailīte un otrā - Diāna Ņikiforova. Gandrīz divu stundu ilgā mačā ar rezultātu 2-6 6-2 6-2 uzvaru guva Diāna. Pēc uzvaras Diāna ir pakāpusies pasaules reitingā par 25 vietām un Diāna tagad ieņem pasaules ranga 116. vietu. 

Diāna Ņikiforova dubultspēļu turnīrā, spēlējot pārī ar Francijas spēlētāju Zoe Maras, kļuva par Vilnius Open 2021 2.vietas ieguvēju.

Spēlējot gandarījuma turnīru, Žanete Vasaraudze-Gailīte guva uzvaru visās kārtās, kur finālā uzvarēja Latvijas sportisti Diānu Kraukli un mājās atveda kausu!

Arī vīriešu turnīra pirmajā kārtā tikās divi Latvijas izlases spēlētāji Ervīns Kapa un Maksims Voroņeckis. Līdzīgā cīņā, šoreiz stiprāks izrādījās Ervīns un uzvarēja Maksimu ar rezultātu 7-5 6-3.

Pēc šīs uzvaras, Ervīns ir pakāpies pasaules reitingā par 27 pozīcijām un ieņem 155. reitinga vietu.

Mūsu junioru izlases spēlētājs Dāniels Nikiforovs, vīriešu turnīra pirmajā kārtā piekāpās pieredzējušajam poļu sportistam, bet viņam izdevās iekļūt gandarījuma turnīra pusfinālā. Dubultspēlēs Dāniels pārī ar Latvijas spēlētāju Danilu Čebotaru ar rezultātu 6-2 6-2 pieveica otru Latvijas pāri Frici Gustavu Alliku un Tomasu Jēkabsonu.

Starptautisko turnīru debitantiem Tomasam Jēkabsonam un Diānai Krauklei, kā arī Daņilam Čebotaram un Fricim Gustavam Allikam, diemžēl neizdevās uzvarēt pamatturnīra pirmajā kārtā.

Vīriešu gandarījuma turnīra pusfinālā tika divi spēlētāji no Latvijas - Dāniels Nikiforovs un Daņila Čebotars.

 

 

Kategorija: Ziņas
Dalīties: