21.12.2021

Noslēdzies starptautiskais TE U14 turnīrs Aizkraukle Open

Apskatīt foto galeriju: TE U14 Aizkraukle open 18.12.2021.
Noslēdzies  starptautiskais TE U14 turnīrs Aizkraukle Open

 

Neskatoties uz visām grūtībām, Aizkrauklē tika aizvadītas pirmās Tennis Europe U14 sacensības. Turnīra organizatoriem veiksmīgi izdevās uzņemt drosmīgos dalībniekus, kuri nenobijās no noteiktajiem ierobežojumiem un startēja Aizkraukles starptautiskajā turnīrā - kopumā tie bija 70 dalībnieki no 12 valstīm.
Šoreiz labākie dalībnieki bija no Krievijas, kuru pārstāvji gan meiteņu, gan puišu konkurencē iekļuva finālā: Fedor Kurilenkov pārspēja Artemiy Safonovu, savukārt Viktorija Egorova sīvā cīņā pārspēja Mariu Tenasi.
Gribētos atzīmēt, ka dubultspēlēs  labākās bija mūsu meitenes -  Odeta Panasa un Marija Lauva. Diemžēl, Artūram Žagaram un Dāvim Mežalam neizdevās finālā pārspēt savus pretiniekus no Ukrainas.
Turnīra direktore Jūlija Kulibaba: "Līdz pēdējam brīdim mēs nezinājām, vai tomēr sanāks novadīt turnīru. Mums nācās saskarties ar grūtībām kā – Covid-19 ierobežojumi. Mēs izdarījām visu iespējamo, lai mūsu spēlētāji atrodoties  “burbulī” justos kā mājās. Tas bija izaicinājums priekš mums visiem! Bet mēs ļoti lepojamies, ka mums viss izdevās  un uzvarētāji aizbrauca mājās ar saviem godam nopelnītajiem  kausiem! 
Paldies visiem un uz satikšanos nākamajos turnīros!".

Latvijas tenisa savienības vārdā vēlamies izteikt pateicību turnīra organizatoriem, kā arī pateikties visiem spēlētajiem, kas startēja!

Uz tikšanos jaunajā 2022.gadā!

 

Kategorija: Ziņas
Dalīties: