11.10.2021

Noslēdzies World Tennis Tour U18 turnīrs Jūrmala International

Noslēdzies  World Tennis Tour U18 turnīrs Jūrmala International

 

No 4.-8.oktobrim tenisa centrā "Lielupe" Jūrmalā norisinājās  World Tennis Tour U18 turnīrs Jūrmala International. Šis bija jau septītais šāda veida turnīrs, kas šogad organizēts Latvijā. Turnīrā startēja vairāk kā 100 jaunieši no dažādam pasaules valstīm.

Spēcīgākais jauniešu konkurencē izrādījās spēlētājs no Nīderlandes Manvydas Balciunas, kas finālā ar rezultātu 6-2 6-1 pārspēja Krievijas pārstāvi Timofei Derepasko.No Latvijas līdz pusfinālam izdevās nokļūt Dāvidam Špakam.

Arī meiteņu konkurencē Latvijas pārstāve Elizabete Kļavinska diemžēl pusfinālā piekapās Valeriiai Krokhotkinai no Krievijas ar rezultātu 3-6 4-6. Finālā cīņa starp divām Krievijas sportistēm, kur sīvā cīņā trīs setos ar 4-6 6-3 6-1 uzvarēja Victoria Milovanova.

Dubultspēļu turnīrā Latvijas pārstāvei Elizabetei Kļavinskai kopā ar Grete Gull no Igaunijas godpilnā 2.vieta. Finālā meitenes piekāpās duetam no Ukrainas - Sofiia Myhhailets/ Alina Nesmianovych ar rezultātu 3-6 7-5 6-10.

Pateicamies visiem spēlētājiem par sniegumu un atbildību turnīra ietvaros, kā arī atbalstītājiem un visiem, kas iesaistījās turnīra organizācijā!

Kategorija: Ziņas
Dalīties: