26.09.2022

Ostapenko iekļūst Seulas "WTA 250" turnīra finālā

Ostapenko iekļūst Seulas "WTA 250" turnīra finālā

Dienvidkorejas galvaspilsētā noslēdzies Seulas "WTA 250" turnīrs. Šoreiz vicečempiones titulu ieguvusī Latvijas vadošā tenisiste Aļona Ostapenko apstiprina, ka neliela savainojuma dēļ fināla otrajā setā nevarēja labi nospēlēt. 

"Finālā neparādīju savu labāko sniegumu. Iepriekšējās divās cīņās spēlēju arvien labāk un labāk, bet šodienas mača laikā guvu nelielu savainojumu un tādējādi otrajā setā patiešām nevarēju spēlēt labi. Pirmajā setā man vajadzēja izmantot iespējas, kad tās bija. Bet nākamreiz atgriezīšos spēcīgāka," informē 2017. gada Seulas turnīra čempione Ostapenko. "Man šeit jau ir trofeja, tā kā nav ko zaudēt!"

Finālā izturēja līdz beigām, bet pēdējie geimi jau bija formalitāte. "Esmu patiešām vīlusies, ka nevarēju pabeigt maču," atklāj Aļona Ostapenko. "Bet par šo nedēļu teikšu pozitīvas lietas - paldies skatītājiem, man patīk šeit spēlēt, vienmēr ir lieliski ierasties, mīlu korejiešu fanus, liels paldies par jūsu atbalstu!"

Svētdien Ostapenko spēlēja Seulas "WTA 250" turnīra finālā, kurā ar 6-7 (4:7), 0-6 piekāpās neitrālai sportistei Jekaterinai Aleksandrovai, otrajā setā iedzīvojoties savainojumā.

Apsveicam Aļonu ar finālu un vēlam veiksmi un veselību sezonas nozlēdzošajos turnīros!

Izmantotie resursi:

sportacentrs.com

Kategorija: Ziņas
Dalīties: