20.06.2022

Ostapenko izcīna savu piekto dubultspēļu titulu

Ostapenko izcīna savu piekto dubultspēļu titulu

Vakar, 19.jūnijā, savu piekto titulu dubultspēlēs izcīnīja Aļona Ostapenko, to izdarot kopā ar ukrainieti Ludmilu Kičenoku Birmingemas WTA 250 turnīra ietvaros. Finālu sportistes nemaz neaizvadīja, jo Ķīnas sportistes Džanas Suai traumas dēļ duets ar Elīzu Mertensi kortos neizgāja.

Suai pārvarēja turnīra pusfinālu vienspēlēs, taču vēlāk finālā pret Brazīlijas tenisisti Beatrisi Hadadu-Maju izstājās gūtā savainojuma dēļ. Tas liedza Ķīnas tenisistei kopā ar Mertensu piedalīties plānotajā dubultspēļu finālā.

Šis kļuva par Ostapenko piekto dubultspēļu titulu, bet par uzvaru šajā turnīrā Latvijas tenisiste būs nopelnījusi 280 WTA dubultspēļu reitinga punktus.

Diemžel, vienspēļu sacensības Ostapenko nebija tik izdevušās, jo tajās tenisiste izstājās pēc otrās kārtas, trijos setos piekāpjoties Ukrainas tenisistei Dajanai Jastremskai.

Ceļā uz finālu Ostapenko ar Kičenoku pirmajā kārtā ar 6-3, 6-4 pārspēja Nadiju Kičenoku un Aleksandru Kruniču, otrajā kārtā ar 6-1, 4-6, 12-10 amerikānietes Lorēnu Deivisu un Ketiju Maknaliju, bet pusfinālā ar 7-6 (5), 7-6 (7) ar trešo numuru izliktās Saniju Mirzu un Luciju Hradecku.

Sezonu Ostapenko turpinās Īstbornas WTA500 turnīrā, kurš notiks no 19. līdz 25. jūnijam. Tajā latviete izsēta ar astoto numuru un turnīru sāks no otrās kārtas, kur viņai pretī stāsies Ajla Tomljanoviča vai kvalifikācijas uzvarētāja.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Kategorija: Ziņas
Dalīties: