08.06.2017

Labākā dāvana dzimšanas dienā - pirmais Grand Slam turnīra fināls rokā!

Jau rīt, 10. Jūnijā Parīzē, Francijas atklātā čempionā (French Open) Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete (pēc turnīra noslēguma atjaunotā reitinga - jau pirmā rakete) Jeļena Ostapenko tiksies “French Open” vienspēļu finālā, kur stāsies pretī 4.Pasaules raketei, rumānietei Simonai Halepai. 

Ostapenko ir kļuvusi par pirmo Latvijas tenisisti, kura dāmu vienspēlēs “Grand Slam” turnīrā iekļuvusi finālā, kas ir milzīgs sasniegums gan viņas karjerā, gan Latvijas sieviešu tenisā.  Šobrīd viņa ierindojas 47. vietā WTA vienspēļu rangā un ir ieguvusi 1300 WTA ranga punktus, kas viņai ļauj iekļūt labāko TOP 20, sasniedzot jaunu karjeras rekordu. 

Ostapenko pusfinālā ar 7:6(4), 3:6, 6:3 pieveica Šveices tenisisti Timeju Bačinskī (WTA 31.). Ostapenko sestdien finālā sacentīsies ar turnīra galveno favorīti Simonu Halepu (WTA 4.), kura otrajā pusfinālā ar 6:4, 3:6, 6:3 pieveica Karolīnu Pliškovu, liedzot viņai kļūt par ranga līderi. 

Par sestdienas finālu komentē Aļonas trenere Anabela Medina Garigesa: "Sestdien viņa atgriezisies tai pašā kortā, būs tā pati publika, un es teiktu: tā pati situācija. Mums jāgatavojas tam, ka jānospēlē vēl viens mačs. Aļonai jācenšas uzvarēt, jo ir tam atbilstošs līmenis. Viņai nav ko zaudēt. Spēlēs pret pirmā desmitnieka spēlētāju, bet pati pirms turnīra bija 47. vietā. Spiediens būs pretiniecei. Aļonai jāizbauda mačs, bet jāfokusējas un jāmēģina uzvarēt. Tad redzēsim."

“French Open” ir viens no četriem prestižajiem “Grand Slam” tenisa turnīriem. Parasti tas norisinās maija beigās un jūnijā sākumā. Sacensības notiek Francijas galvaspilsētā Parīzē uz māla kortiem. 

 

Kategorija: Ziņas
Dalīties: