01.06.2021

Papildināts U16 un U18 Latvijas meiteņu izlases sastāvs, kam ir atļauti treniņi iekštelpās līdz ierobežojumu atcelšanai valstī

Papildināts U16 un U18 Latvijas meiteņu izlases sastāvs, kam ir atļauti treniņi iekštelpās līdz ierobežojumu atcelšanai valstī

 

Ministru kabineta 2021.gada 5.februāra sēdē tika  nolemts pagarināt jau iepriekš pieņemtos “Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumā Nr. 655 „Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”” (turpmāk – MK rīkojums).

MK rīkojuma 5.17.3.apakšpunktā ir precizētas to sportistu kategorijas, kuras organizētā uz uzraudzītā veidā var turpināt sporta treniņus iekštelpās, iekļaujot izņēmumā arī Murjāņu sporta ģimnāzijas un Augstas klases sportistu sagatavošanas centru audzēkņus (kuriem sporta treniņi ir neatņemama izglītības procesa sastāvdaļa un kuru objektīvu iemeslu dēļ ilgstoši nav iespējams īstenot attālināti), kā arī tādu Latvijas jauniešu un junioru izlašu sportistus, kuri gatavojas dalībai attiecīgā vecuma Eiropas vai pasaules čempionātā. Izņēmums attiecas tikai uz attiecīgā sporta veida Sporta likumā noteiktā kārtībā atzītās sporta federācijas organizētiem un uzraudzītiem oficiāliem izlases treniņiem, kurus vada attiecīgās izlases sporta treneri. Atsevišķi individuāli sporta bāzu apmeklējumi, kas nenotiek federācijas organizēta izlašu treniņprocesa ietvaros un kurus nevada izlases treneri, joprojām ir aizliegti.

Pēc LTS Treneru padomes lēmuma š.g.31.maijā tika papildināts saraksts ar izlases kandidāti un treneri, kuriem ir atļauts aizvadīt organizētus treniņus iekštelpās valstī noteikto ierobežojumu laikā. Jauniešu izlašu kandidātu saraksta papildinājums tika veikts U16 un U-18 vecuma grupā meitenēm, sakarā ar sportistu atgriešanos Latvijā no ārzemēm.

Šie treniņi var notikt tikai Tenisa centrā "Lielupe" un Liepājas Olimpiskā centra tenisa hallē pēc iepriekš sastādīta grafika ar zemāk minēto spēlētāju un treneru sarakstu no š.g.1.jūnija. 

Laukumus tenisa centrā "Lielupe" iespējams rezervēt pa telefonu: 29107863.

Tenisa hallēs var atrasties TIKAI sarakstā minētās personas, uz viena laukuma nevar atrasties vairāk par 4 spēlētājiem.

Spēlētāju un treneru saraksts Latvijas jauniešu izlases kandidātiem, kas saskaņots LTS Treneru padomē

 

Kategorija: Ziņas
Dalīties: