12.02.2020

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Deivisa kausa Pasaules II grupas spēlēm Latvija – Ēģipte

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Deivisa kausa Pasaules II grupas spēlēm Latvija – Ēģipte

No 6. līdz 7. martam Latvijā tiks aizvadītas Deivisa kausa Pasaules II grupas spēles, kurās Latvijas izlase spēkosies ar Ēģiptes tenisistiem. Pēc ilgāka pārtraukuma Latvijas vīriešu tenisa izlasi pārstāves Ernests Gulbis.

Biļetes uz Latvijas un Ēģiptes spēlēm ir iespējams iegādāties interneta vietnē www.aula.lv

https://www.aula.lv/pasakumi/davis-cup-latvija-egipte

Jau ziņots, ka Latvijas vīriešu tenisa izlase septembrī aizvadīja spēles Deivisa kausa Pasaules III grupā, kas norisinājās Grieķijas galvaspilsētā Atēnās. Mūsu valstsvienībai izdevās pārliecinoši ar rezultātu 3:0 uzvarēt Ziemeļmaķedonijas un Melnkalnes izlasi, taču vēlāk tika atzīts Igaunijas un Grieķijas izlases pārākums. Šajās spēlēs Latvijas izlasi pārstāvēja brāļi Mārtiņš un Jānis Podžus, Artūrs Lazdiņš un debitants Roberts Štrombahs, savukārt pie kapteiņa stūres bija Deniss Pavlovs.

Deivisa kauss ir galvenās tenisa sacensības vīriešu izlasēm, ko organizē Starptautiskā Tenisa federācija (ITF) jau kopš 1900. gada. Sākotnēji tās tika organizētas kā sacensības starp ASV un Lielbritānijas izlasēm, bet šobrīd tās ir lielākās ikgadējās starptautiskās komandu sacensības. Latvijas izlase, kas šajā turnīrā piedalās kopš 1993. gada, pašlaik atrodas Pasaules II grupā. Pēdējo reizi Deivisa kausa spēles Latvijā tika aizvadītas 2017. gadā, kad Jelgavā tika atzīts Norvēģijas tenisa izlases pārākums.

Kategorija: Ziņas
Dalīties: