16.09.2022

Štrombahs un Ozoliņš sāk ar uzvarām, Latvija vadībā Deivisa kausā ar 2:0

Štrombahs un Ozoliņš sāk ar uzvarām, Latvija vadībā Deivisa kausā ar 2:0

Latvijas vīriešu tenisa izlase Deivisa kausa pasaules 2. grupas spēlēs pret Dominikānas Republiku pirmajā dienā izcīnījusi divas uzvars. Pateicoties Roberta Štrombaha un Kārļa Ozoliņa panākumiem, Latvijas izlase, cīņā līdz trim uzvarām, ir vadībā ar 2:0.

Roberts Štrombahs piektdien sarūpēja Latvijas vīriešu tenisa izlasei uzvaru pirmajā vienspēlē Deivisa kausa duelī ar Dominikānas Republiku.

Štrombahs, kurš rangā ieņem 561.pozīciju, ar rezultātu 6-3, 6-1 pārspēja Pīteru Betrānu (ATP 552.) un duelī līdz trīs uzvarētiem mačiem nodrošināja Latvijai vadību ar 1-0.

Savukārt Kārlis Ozoliņš nodrošināja Latvijas vīriešu tenisa izlasei otro uzvaru Deivisa kausa Pasaules otrās grupas duelī ar Dominikānas Republiku.

Ozoliņš, kurš ATP rangā ir 1203.pozīcijā, ar rezultātu 6-3, 6-4 pārspēja pretinieku pirmo numuru Niku Hārdu (ATP 259.) un duelī līdz trīs uzvarētiem mačiem panāca Latvijai vadību ar 2-0.

Roberts Štrombahs par izcīnīto panākumu: "Uz šī laukuma biju spēlējis arī pret Ēģipti 2020.gadā un zināju, kam man jābūt gatavam, tas man arī izdevās. Daudz servēju, piespiedu pretinieku kļūdīties ar saviem ātrajiem sitieniem. Domāju, ka pretiniekam tieši bija grūti pieņemt šos sitienus, kas bija ļoti ātri. Viņš sāka kļūdīties un otrajā setā pasīvi sāka atsists, tāpēc es varēju turpināt "spiest" uz viņu."

Kārlis Ozoliņš izteicās, ka šis aizvadījis vienu no labākajiem mačiem karjerā. “Viennozīmīgi viens no labākajiem mačiem, ko esmu nospēlējis pagaidām savā īsajā karjerā. Kvalitātes un koncentrācijas ziņā es noturēju labu līmeni. Atsevišķos momentos es varēju labāk un tad būtu rezultāta ziņā vieglāk, bet tajā brīdī es turpināju spēlēt savu spēli, lai varētu to visu novest līdz galam," tā Ozoliņš.

Arī Latvijas izlases kapteinis Deniss Pavlovs teica labu vārdus par pirmajā dienā parādīto sniegumu. "Roberts un Kārlis nospēlēja daudz labāk par pretiniekiem, arī agresīvāk. Servēja daudz labāk, tāpēc arī bija šāds rezultāts. Protams, esam priecīgi par divām uzvarām, var mierīgi turpināt spēlēt un gatavoties rītdienai."

Izlases pirmais numurs Ernests Gulbis (ATP 297.) laukuma plāno doties sestdien, kad dubultspēlē kopā ar Miķeli Lībieti (dubultspēļu ATP 1388.). Nepieciešamības gadījumā sestdien vienspēlēs Štrombahs spēlēs ar Hardu, bet Ozoliņš - ar Bertrānu.

Kategorija: Ziņas
Dalīties: