02.11.2020

Tenisa centrā Lielupe pirmo reizi norisinājās starptautiskais Tennis Europe U14 turnīrs "Jurmala Open 2020"

Apskatīt foto galeriju: TE Jurmala Open U14
Tenisa centrā Lielupe pirmo reizi norisinājās  starptautiskais Tennis Europe U14  turnīrs "Jurmala Open 2020"

 

No 26.līdz 31.oktobrim Jūrmalā, Tenisa centrā Lielupe pirmo reizi norisinājās Tennis Europe(TE) U 14 vecuma grupas sacensības "Jurmala Open 2020". Sacensības organizēja Latvijas tenisa savienība.

Vienspēļu sacensībās zēniem triumfēja Maxime Dalard(14) no Zviedrijas, kurš sāka no kvalifikācijas un visu sacensību laikā nezaudēja nevienu setu, finālā viņš spēkojās ar Latvijas labāko sava vecuma tenisistu, izlikto ar otro numuru,  Stefanu Audriņu(14), šoreiz   Maxime Dalard bija pārāks  ar rezultātu 6-3 6-4.  Šī bija zviedru tenisista pirmā trofeja TE sacensībās. Savukārt   meiteņu finālā satikās divas Latvijas spēlētājas- Elizabete Brutāne(13) un WC ieguvusī Adelina Lačinova(12), pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 6-2 6-2 guva ar pirmo numuru izliktā Elizabete Brutāne.

Dubultspēlēs latviešu pāriem dubulta uzvara- meitenēm latviešu duelī sīvā cīņā ar rezultātu 6-4 7-5 , apspēlējot pāri Beatrise Zeltiņa/Laura Spārniņa,  uzvarēja Poļina Koroļova/Laura Ozola, bet zēniem Artūrs Žagars/Maksims Kazancevs pārliecinoši ar rezultātu 6-0 6-0 guva uzvaru pār  Krievijas-Igaunijas duetu Aleksandr Churkin/Jaagup Joonas. Jāatzīmē, ka meiteņu finālistēm šī bija jau otrā nedēļa, kad TE sacensībās tika saņemta balva un iegūta otrā vieta.

Apsveicam visus uzvarētājus un novēlam veiksmīgus startus turpmāk!

Zane Sausverde, “Jurmala Open 2020” sacensību direktore: “Latvijas tenisa savienība pirmo reizi organizēja U 14 vecuma grupas Tennis Europe sacensības, kuras organizatorisku apstākļu dēļ tika pārceltas no Aizkraukles uz Jūrmalu pēdējā brīdī. Laikā, kad pasauli ir pārņēmusi Covid-19 pandēmija, sacensību organizēšana, visu noteikumu un ierobežojumu ievērošana, ir papildus izaicinājums organizatoriem. Paldies dalībniekiem par sportiskā gara uzturēšanu! Paldies visai sacensību komandai par veiksmīgu darbu un noteikumu nodrošināšanu. Tāpat vēlējos pateikties LTS sponsoriem, kuru atbalsts sacensību norisei deva būtisku pienesumu. Vēlu visiem veselību, turpināt uzturēt sportisku un možu garu, kā arī jaunajiem sportistiem vēlu veiksmi turpmākajās sacensībās!

Kategorija: Ziņas
Dalīties: