08.02.2021

Treniņi iekštelpās no 8.februāra - 6.aprīlim joprojām atļauti tikai izlases kandidātiem

Treniņi iekštelpās no 8.februāra - 6.aprīlim joprojām atļauti tikai izlases kandidātiem

 

Ministru kabineta 2021.gada 5.februāra sēdē tika  nolemts pagarināt jau iepriekš pieņemtos “Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumā Nr. 655 „Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”” (turpmāk – MK rīkojums).

MK rīkojuma 5.17.3.apakšpunktā ir precizētas to sportistu kategorijas, kuras organizētā uz uzraudzītā veidā var turpināt sporta treniņus iekštelpās, iekļaujot izņēmumā arī Murjāņu sporta ģimnāzijas un Augstas klases sportistu sagatavošanas centru audzēkņus (kuriem sporta treniņi ir neatņemama izglītības procesa sastāvdaļa un kuru objektīvu iemeslu dēļ ilgstoši nav iespējams īstenot attālināti), kā arī tādu Latvijas jauniešu un junioru izlašu sportistus, kuri gatavojas dalībai attiecīgā vecuma Eiropas vai pasaules čempionātā. Izņēmums attiecas tikai uz attiecīgā sporta veida Sporta likumā noteiktā kārtībā atzītās sporta federācijas organizētiem un uzraudzītiem oficiāliem izlases treniņiem, kurus vada attiecīgās izlases sporta treneri. Atsevišķi individuāli sporta bāzu apmeklējumi, kas nenotiek federācijas organizēta izlašu treniņprocesa ietvaros un kurus nevada izlases treneri, joprojām ir aizliegti.

Pēc LTS Treneru padomes lēmuma š.g.5.februārī, tika apstiprināts saraksts ar izlases kandidātiem un treneriem, kuriem ir atļauts aizvadīt organizētus treniņus valstī noteiktās ārkārtas situācijas laikā. Kā arī LTS Pludmales tenisa komisijā tika apstiprināts pludmales tenisa pieaugušo izlases kandidātu un treneru saraksts, kuriem arī ir atļauti treniņi.

Šie treniņi var notikt tikai Tenisa centrā "Lielupe" un Liepājas Olimpiskā centra tenisa hallē pēc iepriekš sastādīta grafika no 8.februāra.

Laukumus tenisa centrā "Lielupe" iespējams rezervēt iepriekšējā dienā no plkst.9:00-17:00 pa telefonu: 29107863, darba laiks centram - katru dienu no plkst.9:00-17:00 (pēc iepriekšēja pieraksta).

Tenisa hallēs var atrasties TIKAI sarakstā minētās personas, uz viena laukuma nevar atrasties vairāk par 4 spēlētājiem.

Spēlētāju un treneru saraksts Latvijas jauniešu izlases kandidātiem, kas saskaņots LTS Treneru padomē

Spēlētāju un treneru saraksts Latvijas pludmales tenisa pieaugušo izlases kandidātiem, kas saskaņots LTS Pludmales tenisa komisijā

Spēlētāju un treneru saraksts Latvijas pludmales tenisa jauniešu izlases kandidātiem, kas saskaņots LTS Pludmales tenisa komisijā

Spēlētāju un treneru saraksts Latvijas ratiņtenisa izlases kandidātiem, kas saskaņots LTS Ratiņtenisa komisijā

Kategorija: Ziņas
Dalīties: