05.10.2020

World Tennis Tour sacensības Ādažos veiksmīgi noslēgušās

Apskatīt foto galeriju: ITF U18 Ādaži Open 2020
World Tennis Tour sacensības Ādažos veiksmīgi noslēgušās

 

World Tennis Tour sacensības Ādažos bija tieši tas turnīrs, kas bija atcelts 12.martā pandēmijas dēļ, precīzi venu dienu pirms tiktu uzsāktas kvalifikācijas spēles. 31.augustā tika atsākta startptautiskā tenisa tūre un organizatori Ādažos paziņoja, ka ar lielāko prieku ir gatavi uzņemt un organizēt sacensības, kas pa šiem gadiem jau ir kā tradīcija Ādažos. Vairāk nekā 80 spēlētāji no 10 dažādām valstīm ieradās Ādažos, lai noskaidrotu stiprākos.

Meiteņu vienspēles finālā igauniete Anet Angelika Koskel pārspēja Uma Bakaityte no Lietuvas ar rezultātu 6-2 6-4. Zēniem Edas Butvilas no Lietuvas finālā apspēlēja VL Tenisa Skola pārstāvi Daniilu Šnaideru ar rezultātu 6-3 7-6(5).

Savukārt dubultspēļu turnīra meiteņu finālā Carol Plakk kopā ar Liisa Varul, abi no Igaunijas, apspēlēja vel vienu VL Tenisa skolas pārstāvju Dartu Daļecku kura spēlēja pāri kopa ar Igauniete Anet Angelika Koskel ar rezultātu 2-6 7-5 [10-6]. Zēniem dubultspēļu finālā Nikolas Kobelt no Šveice kopā ar zviedru Arslanbeku Temirhanovu ar rezultātu 7-6(5) 6-4 apspēlēja liepājnieku Dāvidu Špaku, kurš spēlēja kopā ar baltkrievu Aleksi Hamrotovu.

Turnīra direktore Biruta Grīnberga padalījās ar savu komentāru pēc fināliem: “Tenisa Centrs Ādaži lepojas ar paveikto darbu! Esam aizvadījuši kārtējo World Tennis Tour turnīru.  Paldies organizatoriem, tiesnešiem, visiem tenisa centra darbiniekiem un protams dalībniekiem! Veiksmīgus startus tenisistiem nākamajos turnīros! Lai visiem veicas!”.

Kategorija: Ziņas
Dalīties: